Інформатор Буча, Ірпінь, Гостомель

ТРЕШ

Підрозділ єгерів Бучанської громади затримав сумнівну групу чоловіків

Підрозділ єгерів Добровольчого формування Бучанської міської територіальної громади №1, виконуючи бойове завдання у лісовій частині Бучанської громади, відстежуючи диверсійно-розвідувальні групи ворога, затримали сімох невідомих чоловіків.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на «Добровольців Бучі”.

Порушників одразу передали працівникам СБУ для встановлення обставин їхнього перебування у лісі!

Відповідно до пункту 3 Указу Президента України від 24.02.2022 N°64 “Про введення воєнного стану в Україні”, пункту 25 частини 2 статті 15 Закону України “Про правовий режим воєнного стану” від 12.05.2015 N°389-VIII та з метою запобігання реальній загрозі виникнення пожеж у лісах і мінімізації їх наслідків та відповідно до п. 8 ст. 31, ст. 88 Лісового кодексу України, керуючись статтями 6, 39, 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Правилами пожежної безпеки в лісах України з 20 березня 2022 року забороняється відвідування лісів населенням та в’їзд до лісів Київської області.

Інформатор нагадує, погулянки лісом, під час дії воєнного стану, несуть за собою адміністративну, а у деяких випадках, і кримінальну відповідальність! Також ходити лісом небезпечно, через загрозу напрапити на міну.

Будьте обачні та бережіть своє життя!

Олександра Кондратюк

Фото на обкладинці: Facebook Добровольці Бучі

Нагору