Інформатор Буча, Ірпінь, Гостомель

ВЛАДА

У Гостомелі відновлювати інфраструктуру буде син ексчиновника з Севастополя?

Київська обласна адміністрація поступово ліквідує наслідки російського вторгнення у регіоні, зокрема, почалось відновлення об’єктів і у Гостомелі. Одну з фірм-підрядників, яким доручили ремонт пошкоджених будинків у селищі, ЗМІ пов’язують із сином колишнього заступника губернатора Севастополя.

Як пише видання «Інформатор Гроші», департамент регіонального розвитку Київської ОДА перерахував 1,8 млн грн на поточні ремонти частини пошкоджених будинків у Гостомелі фірмі ТОВ «Укрбуд-Проект-Реконструкція» (ТОВ «УКРБУДПР»).

ТОВ «Укрбуд-Проект-Реконструкція» засноване у 2015 році та зареєстроване у Києві. Власник і директор – Давід Олегович Кізіменко з Донецька. Заступник директора – Євген Алфьоров. Основний вид діяльності підприємства – будівництво житлових і нежитлових будівель.

Батько нинішнього підрядника Київської ОДА – Олег Кізіменко – займався будівельним бізнесом у Донецьку (ТОВ «Хозхімсервіс») після чого перейшов на держслужбу. У грудні 2012 року він став заступником голови Севастопольської міської державної адміністрації. У березні 2014 року під час захоплення влади у Севастополі росіянами, Олег Кізіменко залишився на посаді вже в окупаційній адміністрації та де-факто сприяв проведенню псевдореферендуму, пише видання.

У 2016 році Олег Кізіменко залишив окупований півострів та повернувся на підконтрольну Україні територію, «не бажаючи працювати в органах окупаційної адміністрації».

Він щиро розкаявся у вчиненому злочині після чого Голосіївський районний суд Києва у 2018 році врахував сімейні обставини ексчиновника та виніс вирок – 5 років позбавлення волі умовно з випробувальним терміном в 1 рік.

Видання також зазначає, що вказані у тексті фірми не співпрацювали з окупантами, а роботи у Гостомелі мають пройти вчасно і якісно, адже їх проводить підприємство зі значним досвідом у будівельних роботах.

Повну версію матеріалу «Інформатор Гроші» ви можете переглянути за посиланням.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, аби оперативно дізнаватися про актуальні новини «БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель)»!

Олександр Кульбачний

Нагору