Інформатор Буча, Ірпінь, Гостомель

ГРОШІ

ПриватБанк та Mastercard запустили проєкт підтримки підприємців Бучанщини

5 вересня найбільший банк України ПриватБанк та міжнародна платіжна система Mastercard оголосили про старт ініціативи з підтримки малого бізнесу та підприємців Бучанського району Київщини, який особливо сильно постраждав від російського вторгнення.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на ПриватБанк.

В рамках ініціативи 20 бізнесів, що працюють в Бучанському районі – в Бучі, Ірпені, Гостомелі та інших містах і населених пунктах району – отримають по 70 000 гривень грошової допомоги на відбудову чи розвиток власної справи.

Грошову підтримку зможуть отримати юридичні та фізичні особи – підприємці галузей освіти, роздрібної торгівлі та громадського харчування, відбудова яких є важливою для відновлення Бучанського району. Для участі у ініціативі підприємцям визначених галузей, що зареєстровані та працюють у Бучанському районі і є клієнтами ПриватБанку, достатньо зареєструватися на сторінці “Плече підтримки” сайту банку.

Реєстрація учасників ініціативи відкрита до 18 вересня. 20 підприємців, що отримають допомогу від ПриватБанку та Mastercard, буде визначено 3 жовтня рандомним вибором серед числа учасників. Кошти будуть зараховані на рахунок юридичної особи чи ФОП.

“З перших днів війни підтримка мікро- та малого бізнесу стала для банку головним пріоритетом – ми надали клієнтам пільгові умови обслуговування та кредитні канікули, з перших тижнів війни активізували кредитування бізнесу, а головне, забезпечили безперебійну роботу всіх платіжних сервісів та еквайрингу, що допомогло багатьом підприємцям продовжити роботу безпечно та зберегти бізнес, – говорить керівник дирекції обслуговування бізнес клієнтів ПриватБанку Євген Заіграєв. – Символічно, що до дня підприємця ми запускаємо таку ініціативу на підтримку бізнесу Бучанського району, мужність та нескореність мешканців якого вже у всьому світі стали символом боротьби українського народу із загарбниками”.

Як зазначила віцепрезидентка по роботі з клієнтами Mastercard в Україні та Молдові Анна Онищенко, українські підприємці демонструють неймовірну стійкість: 9 із 10 бізнесів, що призупинили свою діяльність, готові відновити її у майбутньому, а половина активних нині підприємців переконані, що на відновлення знадобиться від одного до трьох років.

“І підтримка тут вкрай важлива. Протягом багатьох років Mastercard активно підтримує український бізнес: від запуску різноманітних фінансових продуктів, послуг та ініціатив — до тимчасового скасування міжбанківської комісії для безготівкових операцій після початку війни”, – зазначила вона.

Як повідомляв Інформатор, 4 вересня в Україні святкували День підприємця, який щорічно відзначається у першу неділю вересня.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, аби оперативно дізнаватися про актуальні новини “БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель)”!

Олександр Кульбачний

Фото: ілюстрація ПриватБанка

Нагору