Інформатор Буча, Ірпінь, Гостомель

Юний бучанець Матвій Куявець став наймолодшим спортсменом збірної України з кікбоксингу та здобув бронзову медаль

Учень Бучанського ліцею №5 отримав бронзову медаль на чемпіонаті Європи з кікбоксингу WAKO.

Про це повідомляє Інформатор БІГ з посиланням на спільноту Бучанської міськради.

Змагання відбулися у Стамбулі – у них взяли участь понад 2000 спортсменів із 38 країн світу. Українці посіли шосте загальнокомандне місце, виборовши 45 медалей.

Українці посіли шосте загальнокомандне місце, виборовши 45 медалей

Юний бучанець Матвій Куявець став наймолодшим спортсменом збірної України з кікбоксингу, і за свою майстерність здобув бронзову медаль.

Зазначимо, що серед спортивних здобутків Матвія – вже дві бронзові нагороди. Тож, враховуючи його попередні успіхи на кубках Світу та Європи у цьому році, хлопець очолив світовий рейтинг у своїй категорії.

Раніше Інформатор БІГ писав про те, що бучанські спортсмени здобули медалі з відкритого Кубку Київщини з кікбоксингу та про те, що у Бучі кікбоксинг опановують і дошкільнята.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, щоб оперативно дізнаватися актуальні новини БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель)!