Інформатор Буча, Ірпінь, Гостомель

ЖИТТЯ

В Ірпені продовжують відновлювати зруйновані багатоповерхівки 

29 вересня в Ірпені на Гостомельському шосе продовжують відновлювати черговий пошкоджений внаслідок окупації житловий об’єкт. 

Про це повідомляє Інформатор БІГ із покликанням на пресслужбу КОВА.

Зазначається, що багатоповерхівка значно постраждала під час активних бойових дій, зокрема, у ньому були пошкоджені фасад та міжповерхові перекриття, вибиті вікна і двері, понищені внутрішні інженерні мережі та комунікації.

Капітальний ремонт багатоквартирного житлового будинку вже розпочали. На об’єкті заплановано відновлення перекриттів, мурування й утеплення фасаду, внутрішнє оздоблення квартир та коридорів загального користування. Також у ньому встановлять вікна та двері. Крім того, на пошкоджених ділянках влаштують внутрішні мережі електро-, водопостачання й опалення.

На сьогодні триває демонтаж пошкоджених частин будівлі.

Після закінчення всіх робіт з реконструкції та ремонту до рідних домівок зможуть повернутися 206 родин, а це близько 560 людей, які мешкали тут до повномасштабного вторгнення.

Раніше Інформатор БІГ розповідав про те, що у Макарівській громаді відбудують десять осель на місці зруйнованих.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, щоб оперативно дізнаватися актуальні новини БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель)!

Анастасія Діденко

Нагору