Інформатор Буча, Ірпінь, Гостомель

ЖИТТЯ

На Бучанщині триває навчання з підготовки до національного спротиву

Інструктори Добровольчого формування Ірпінської міської територіальної громади №1 та Муніципальної варти навчають небайдужих і патріотично налаштованих жителів громади.

Про це повідомлшяє Інформатор БІГ з посиланням на Ірпінську міську раду.

Зазначається, що  інструктори розробили заняття за різними напрямами.

“У межах реалізації «Програми заходів національного спротиву» та з метою сприяння обороні України у нашій громаді здійснюється безоплатне навчання цивільного населення по Програмі, затвердженій командуючим військ ТрО Збройних Сил України. Громадяни, які пройдуть повний курс навчання, по закінченню отримають відповідний сертифікат”, – йдеться у повідомленні.

Заняття проводять досвідчені інструктори

В Ірпінській громаді темами крайніх занять були такі напрями:

-Вогнева підготовка: правила безпеки під час застосуванні зброї, стійки для стрільби (з позицій стоячи, з коліна, лежачи), прийоми та правила стрільби (швидко діставати зброю та приводити її у бойову готовність, приймати положення для стрільби, виконувати прицілювання), бойові переміщення, злагодження в групах та комунікація, робота у групах.

-Загальна будова та види боєприпасів до стрілецької зброї. Маркування боєприпасів.

-Інженерна підготовка: інженерні загородження, порядок ведення інженерного обладнання позицій.

-Військова топографія: визначення топографічних символів на карті, орієнтування на місцевості, визначення місцезнаходження за характерними ознаками місцевості, визначення відстаней на місцевості, цілевказання на місцевості без карти.

Під час заняття

Раніше  Інформатор БІГ розповідав, що працює Гаряча лінія кризової підтримки для ветеранів, їхніх родин та всіх українців у складних ситуаціях.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, щоб оперативно дізнаватися актуальні новини БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель)!

Інесса Швець

Нагору