Інформатор Буча, Ірпінь, Гостомель

В Ірпені змагалися кікбоксери

У Ірпінському ліцеї №3 відбувся Відкритий чемпіонат Ірпеня з кікбоксингу, в якому взяли участь спортсмени з різних регіонів України.

Про це повідомляє Інформатор БІГ з посиланням на Ірпінську міську раду.

Зазначається, що за звання найкращого кікбоксера міста змагалися не лише ірпінчани – 164 спортсмени з 6 міст України стали  учасниками турніру.

Вдало виступили вихованці Ірпінського клубу «Reforma». За результатами змагань, у їхньому активі – 43 золоті, та по 30 срібних і бронзових медалей.

Вихованці Ірпінського клубу «Бойова жаба» здобули 2 золоті та 1 бронзову медалі.

Команди кікбоксерів

Окремо відзначили спортсменів у низці номінацій.

У номінації «Найкращі бійці турніру» відзначили ірпінчан Олену Монастирьову, Іллю Удовиченка, Михайла Склярова та  Романа Сапєгіна.

У номінації За волю до перемоги» кращими названо Тимофія Карпенка та Олександра Кривохатька з Ірпеня.

“Вітаємо переможців, учасників і тренерів Відкритого чемпіонату Ірпеня, бажаємо мотивації та подальших успіхів на спортивній арені!”, – йдеться у повідомленні.

Під час змагань

Раніше Інформатор БІГ розповідав про те, що на обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад школярі з Бучі здобули перемогу.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, щоб оперативно дізнаватися актуальні новини БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель)!