Інформатор Буча, Ірпінь, Гостомель

Тхеквондо: ірпінські спортсмени здобули 60 медалей

На відкритому Чемпіонаті з Тхеквондо ВТФ у Вишневому вихованці Ірпінської ДЮСШ здобули 60 призових місць.

Про це повідомляє Інформатор БІГ із посиланням на Telegram-канал Ірпінської міської ради.

Зазначається, що відкритий Чемпіонат з Тхеквондо ВТФ відбувся у Вишневому 3 лютого.

“Участь у змаганнях взяли 370 спортсменів з Київської області та столиці”, – йдеться у повідомленні.

Переможний настрій

Для ірпінських спортсменів цей турнір був досить “урожайним”

У підсумку турніру 66 вихованців Ірпінської ДЮСШ здобули 12 золотих, 15 срібних та 13 бронзових медалей.

“Вулкан” націлений на нові здобутки

Раніше Інформатор БІГ розповідав про те, що призерами чемпіонату з регбі у Києві стали вихованці Ірпінської дитячо-юнацької спортивної школи.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, щоб оперативно дізнаватися актуальні новини БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель)!