Інформатор Буча, Ірпінь, Гостомель

ЖИТТЯ

У Макарові відкривають ветеранський хаб

У Макарівській громаді планують відкрити ветеранський хаб на базі приміщення Будинку культури.

Про це повідомляє Інформатор БІГ з покликанням на допис Макарівського голови Вадима Токаря.

На останній сесії Макарівської селищної ради було виділено кошти в сумі 900 тис. грн на поточний ремонт частини приміщення Будинку культури, де буде облаштовано ветеранський хаб.

Найближчим часом в системі Prozorro оголосять відповідний тендер. У Макарівській громаді, окрім того, продовжується пошук джерел фінансування для будівництва реабілітаційно-спортивного комплексу, який поєднає в собі можливість проходження ветеранами повноцінної фізичної та психологічної реабілітації, а також заняття різними видами спорту для всіх, хто бажає.

Ветеранський простір в умовах сьогодення вкрай необхідний для підтримки воїнів, які повертаються додому. Сюди військовослужбовці та ветерани зможуть звернутися за допомогою, консультацією чи порадою, або ж просто завітати, щоб поспілкуватися та обмінятись спогадами. Допомога військовим, ветеранам та членам їх сімей має бути пріоритетом у кожній громаді.

Раніше Інформатор БІГ розповідав про те, що на Київщині благодійники будують інклюзивний житловий комплекс для військових з інвалідністю, що складатиметься із 56 приватних будинків.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, щоб оперативно дізнаватися актуальні новини БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель)!

Анастасія Діденко

Нагору