Інформатор Буча, Ірпінь, Гостомель

Спортсмен-гирьовик з Ірпеня переміг на Чемпіонаті України

Спортсмен Володимир Кульківський здобув перше місце на Чемпіонаті України з гирьового спорту серед дорослих.

Про це повідомляє Інформатор БІГ  з посиланням на Ірпінську міську раду.

Зазначається, що переможні для Володимира Кульківського змагання відбулися з 6 по 10 березня. Приймав турнір  спортивний комплекс Національного університету біоресурсів і природокористування України.

“Володимир Кульківський здобув 1 місце серед чоловіків у ваговій категорії 95 кг у вправі ривок гирі 32 кг з довільною зміною рук без постановки гирі на поміст, виконавши за 12 хвилин 249 повторень”, – йдеться у повідомленні.

Також Володимир Кульківський здобув ліцензію на Чемпіонат Європи з гирьового спорту у Парижі, що відбудеться цього року з 18 по 21 квітня.

Ірпінський спортсмен представлятиме Україну у складі національної збірної.

Раніше Інформатор БІГ розповідав про те, що спортсмен Ілля Мишкін з Бородянки став абсолютним чемпіоном України з жиму лежачи серед юнаків 74 кг.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, щоб оперативно дізнаватися актуальні новини БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель)!