Інформатор Буча, Ірпінь, Гостомель

ВЛАДА

Німецьке місто Борн подарувало Ірпеню новий пасажирський мікроавтобус

Делегація з міста-побратима Борна передала Ірпінській громаді новий пасажирський мікроавтобус Fiat Ducato.

Про це повідомляє Інформатор БІГ з покликанням на допис міського голови Ірпеня Олександра Маркушина.

Зазначається, що автівку громада отримала завдяки грантовій програмі “Відбудова міст України”, участь в якій стала можливою завдяки спільній подачі заявки містами-побратимами Ірпінь і Борна (Німеччина). 

Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) у співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та сервісною агенцією “Громади в єдиному світі” (SKEW) надали фінансування на суму 150 тисяч євро.

Це авто влада Ірпеня передасть управлінню освіти і науки для дітей, освітян й спортсменів.

Доставили мікроавтобус в Ірпінь члени ГО “Активна Борна” – Хольгер Людтке, Тіно Йоне та Франк Ціманн. Цю громадську організацію було засновано з метою поглиблення співпраці між Ірпенем та Борною, до її складу входять депутати місцевої ради, підприємці, вчителі, пожежники та ті активні мешканці, які продовжують активно підтримувати Україну.

Раніше Інформатор БІГ розповідав про те, що три дрони-камікадзе для українських військових передали діти Бучанської громади.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, щоб оперативно дізнаватися актуальні новини БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель)!

Анастасія Діденко

Нагору