Інформатор Буча, Ірпінь, Гостомель

ЖИТТЯ

Пошиття корсетів: встановлено новий рекорд для Бучанської громади

Майстриня з Бучі встановила рекорд України за найбільшу кількість онлайн-курсів із пошиття корсетів та корсетних суконь.

Про це повідомляє Інформатор БІГ з посиланням на Бучанську міську раду.

Зазначається, що Рекордсменкою стала Ольга Лемешева-Миртіллаєва – авторка методик побудови корсетів, викладачка та засновниця школи шиття онлайн Lodestar Sewing.

«Улюблена справа допомагає пані Ользі відволікатися від війни, адже її чоловік захищає Україну на фронті», – пише пресслужба.

На її рахунку понад 100 авторських курсів: від базових моделей до вишуканих корсетних виробів для жінок та чоловіків.

«Я хочу підняти професійний рівень пошиття саме в Україні. Нині корсети користуються більшим попитом у Європі, однак я впевнена – після нашої Перемоги українці також будуть у цьому тренді. Для мене велика честь ділитися своїм досвідом з іншими людьми», – заявила Ольга Лемешева-Миртіллаєва.

Варто зауважити, що це перший рекорд, занесений до Національного реєстру рекордів та Книги рекордів у категорії «Професійні досягнення».

Раніше Інформатор БІГ розповідав про те, що Бучанська громада передала 28 генераторів для Харківщини, що потерпає від регулярних обстрілів окупантів.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, щоб оперативно дізнаватися актуальні новини БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель)!

Анастасія Діденко

Нагору