Інформатор Буча, Ірпінь, Гостомель

Академія спорту приймала Кубок України з гандболу

Вперше на спортивній арені бучанського навчально-тренувального центру відбувся турнір високого рівня – Кубок України сезону 2023/2024.

Про це повідомляє Інформатор БІГ з посиланням на Бучанську міську раду.

Зазначається, що за результатами змагань у кубковому турнірі перемогла запорізька команда «Мотор».

“У вирішальному поєдинку гандболісти здолали опір одеського клубу, забезпечивши собі золоті нагороди. Команда «Одеса» посіла 3 місце та отримала бронзові нагороди”, – йдеться у повідомленні.

Кубкове срібло виборола команда «Донбас» з Донеччини.

Київський СКА-ШВСМ здобув четверте місце.

“Федерація гандболу України висловила щиру вдячність бучанській Академії спорту за гостинність та можливість провести змагання високого рівня на чудових спортивних майданчиках”, – зауважили у міській раді.

Раніше Інформатор БІГ розповідав про те, що на закритому турнірі з Тхеквондо ВТФ ірпінські спортсмени показали високий рівень майстерності.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, щоб оперативно дізнаватися актуальні новини БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель)!