Інформатор Буча, Ірпінь, Гостомель

ГРОШІ

БЕБ на Київщині скерувало до суду справу щодо ухилення від сплати 9 млн грн податків

Детективи БЕБ у Київській області завершили досудове розслідування за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах та легалізації коштів, отриманих злочинним шляхом.

Про це повідомляє Інформатор БІГіз покликанням на пресслужбу ТУ БЕБ.

Встановлено, що приватне підприємство впродовж року умисно ухилялось від сплати податку на додану вартість. Компанія надавала державним та комунальним установам послуги з ремонту житлових споруд та прибудинкових територій. Однак після отримання бюджетних коштів директорка не відображала господарські операції в податковій звітності.

Це призвело до умисного ухилення від сплати податку на додану вартість. Сума завданих державі збитків становить майже 9 млн гривень.

Керівниці підприємства було повідомлено про підозру. Ухвалою суду на грошові активи підозрюваної, які знаходились на банківських рахунках, накладено арешт. Наразі матеріали кримінального провадження скеровано до суду.

Раніше Інформатор БІГ розповідав про те, що повідомлено про підозру директору приватного підприємства, який забруднив будівельним сміттям землі НААН України, спричинивши 4 млн грн шкоди довкіллю.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, щоб оперативно дізнаватися актуальні новини БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель)!

Анастасія Діденко

Нагору