Інформатор Буча, Ірпінь, Гостомель

ГРОШІ

У Бучі відкрили станцію знезалізнення води

У Бучі можна буде пити воду просто з-під крана:  у мікрорайоні Тарасівська відкрили сучасну модульну станцію знезалізнення води. 

Про це повідомляє  Інформатор БІГ із посиланням на Бучанську міську раду.

Зазначається, що відтепер чисту  та якісну воду прямо з-під крана зможуть пити майже 9 тисяч жителів мікрорайону. Серед них – і учні ліцею №3 та вихованці садочка «Пролісок».

Нова станція знезалізнення води оснащена сучасним обладнанням. Окрім того,  відремонтовано усі водопровідні споруди, які ще з моменту деокупації потребували відновлення.

“Цей проєкт — результат плідної співпраці з ЄС, Європейським інвестиційним банком, ПРООН, Міністерством громад, територій та інфраструктури України та Київською ОВА. Модернізація водопостачання — важливий крок у стратегії розвитку Бучанської громади”, – йдеться у повідомленні.

Загалом у Бучанський громаді плануємо створити 9 подібних станцій. Такі об’єкти встановлять  у старостатах громади.

Раніше Інформатор БІГ розповідав про те, що у Немішаївській громаді відновлюють систему водопостачання за грантові кошти.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, щоб оперативно дізнаватися актуальні новини БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель)!

Інесса Швець

Нагору