Коломия До сайту

П’ятнадцять медалей на двох турнірах здобули бучанські каратисти

Юні спортсмени команди «Фінікс Снєгірьова Доджо» успішно виступили на спортивних змаганнях з кіокушинкай карате.

Про це повідомляє  Інформатор БІГ із посиланням на Бучанську міську раду.

Зазначається, що юні каратисти  продемонстрували відмінні результати, і здобули 15 медалей на двох турнірах.

На турнірі «Кубок Києва», який зібрав понад 500 учасників, наші спортсмени здобули такі перемоги:

На змаганнях «Битва Чемпіонів» серед 300 учасників бучанські спортсмени здобули такі місця:

“Пишаємося нашими спортсменами та їхніми тренерами! Бажаємо і надалі досягати нових висот”, – йдеться у повідомленні.

Раніше Інформатор БІГ розповідав про те, що спортсмен з Бучі Ярослав Савчук став Чемпіоном з боксу Київської області.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, щоб оперативно дізнаватися актуальні новини БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель)!