На змаганнях у Литві Бучанську громаду представила команда Бучанської міської федерації боксу під керівництвом президента Олексія Адамського.
Про це повідомляє Інформатор БІГ із покликанням на БМР.
До складу делегації увійшли 14 спортсменів із різних боксерських клубів громади, які за підсумками змагань здобули:
- 3 золоті медалі
- 3 срібні нагороди
- 8 бронзових нагород.
Турнір тривав три дні та зібрав спортсменів із різних країн Європи, ставши майданчиком для напружених поєдинків і яскравих спортивних протистоянь.
Раніше Інформатор БІГ розповідав про те, що на Київщині розшукали 70-річного чоловіка, який зник після поїздки по гриби.
Підписуйтеся на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, щоб оперативно дізнаватися актуальні новини БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель)!
Вікторія Литвин