Наразі триває фінальний етап найбільш складних робіт – прокладання підземних інженерних мереж.
Про це повідомляє Інформатор БІГ із покликанням на БМР.
На вулиці збудували нову систему ливневої каналізації, замінили застарілу каналізацію, що веде до багатоквартирних будинків, та оновили всі труби водопостачання.
Підземні інженерні роботи дещо затягнулися в часі через високу технологічну складність процесів та несприятливі погодні умови, адже фахівці повністю перекладали мережі, які забезпечують життєдіяльність мікрорайону.
Вже на цьому тижні робітники закінчують підземний етап і приступають до засипки та підготовки дороги. Одночасно з цим розпочинаються роботи з наземного благоустрою – вимощення пішохідних тротуарів та облаштування велодоріжок.
Раніше Інформатор БІГ розповідав про те, що на Київщині судитимуть директора підприємства за співпрацю з бізнесом рф під час війни.
Підписуйтеся на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, щоб оперативно дізнаватися актуальні новини БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель)!
Вікторія Литвин