Юний житель Бучі блискуче виступив на міжнародному турнірі з кікбоксингу WAKO, що проходив 12–13 червня у місті Бєльці (Республіка Молдова).
Про це повідомляє Інформатор БІГ із покликанням на БМР.
Сергій захищав честь країни у складі збірної команди Донецької області.
У ваговій категорії до 37 кг Сергій не залишив шансів суперникам і виборов золоті медалі одразу у двох розділах: кік-лайт та лайт-контакт.
Раніше Інформатор БІГ розповідав про те, що учні Бучанського ліцею №4 – переможці Х Міжнародного фестивалю-конкурсу циркового та естрадного мистецтва.
Підписуйтеся на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, щоб оперативно дізнаватися актуальні новини БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель)!
Вікторія Литвин