ДТЕК «Київські регіональні електромережі» проводитиме профілактичні роботи.
Про це повідомляє Інформатор БІГ із покликанням на БМР.
15 червня з 09:00 до 19:00 у Ворзелі по вулиці Яблунська.
Ці заходи спрямовані на підвищення надійності електропостачання та запобігання аварійним ситуаціям в електромережах.
Раніше Інформатор БІГ розповідав про те, що велосипедисти Київщини вибороли 15 медалей на чемпіонаті України серед молоді до 23 років.
Підписуйтеся на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, щоб оперативно дізнаватися актуальні новини БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель)!
Вікторія Литвин