Інформатор Буча, Ірпінь, Гостомель

Київщина

У Бучанській громаді відбудеться планове відключення електроенергії

ДТЕК «Київські регіональні електромережі» проводитиме профілактичні роботи.

Про це повідомляє Інформатор БІГ із покликанням на БМР.

15 червня з 09:00 до 19:00 у Ворзелі по вулиці Яблунська.

Ці заходи спрямовані на підвищення надійності електропостачання та запобігання аварійним ситуаціям в електромережах.

Раніше Інформатор БІГ розповідав про те, що велосипедисти Київщини вибороли 15 медалей на чемпіонаті України серед молоді до 23 років.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, щоб оперативно дізнаватися актуальні новини БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель)!

Вікторія Литвин

Нагору