Тепер 3500 жителів мають якіснішу воду і стабільнішу подачу.
Про це повідомляє Інформатор БІГ із покликанням на БМР.
У межах проєкту облаштували дві свердловини, насосні станції, водонапірну башту та модульну станцію водопідготовки. Також оновили мережі водопроводу і каналізації.
КП «Бучасервіс» завершило пусконалагоджувальні роботи, тож станція вже повноцінно працює.
Проєкт реалізовано Бучанською міською радою спільно з Українським Червоним Хрестом у межах меморандуму. Фінансову підтримку надали Міжнародна Федерація Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та благодійна організація Arcadia Philanthropic Trust.
Раніше Інформатор БІГ розповідав про те, що ДБР викрило схему виїзду за кордон через фіктивні документи у ТЦК Київської області.
Підписуйтеся на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, щоб оперативно дізнаватися актуальні новини БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель)!
Вікторія Литвин