Коломия До сайту

Екскерівник Київської обласної лікарні очолив лікарню швидкої допомоги столиці

У Київській міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги представили нового керівника. Ним став доктор медичних наук, професор Микола Анкін, колишній очільник Київської обласної лікарні.

Про це повідомляє Інформатор БІГ  із покликанням на Вечірній Київ.

У лікарні швидкої допомоги Києва офіційно представили нового керівника — доктора медичних наук, професора Миколу Анкіна. Під час зустрічі з колективом новопризначений очільник наголосив, що саме цей медзаклад вважає місцем свого професійного становлення. За його словами, попереду на команду чекає непростий, але важливий етап розвитку лікарні.

“Не існує чарівної пігулки, яка здатна миттєво розв’язати всі питання. Це шлях, який ми маємо пройти разом. Він буде непростим, утім я впевнений, що завдяки професіоналізму нашого колективу ми впораємося з усіма викликами. Я відкритий до діалогу і готовий чути кожного, хто має пропозиції чи бачення розвитку лікарні”, – сказав Анкін.

Як відомо, раніше Департамент охорони здоров’я КМДА достроково розірвав контракт із попереднім директором лікарні Віктором Дорошем через численні порушення, невиконання умов контракту та неналежне виконання посадових обов’язків.

У 2021 році Микола Анкін, перебуваючи на посаді керівника Київської обласної лікарні, у інтерв’ю “Моїй Київщині” розповів про реформування медичної галузі в Україні та закликав вакцинуватися.

Раніше Інформатор БІГ розповідав про те, що У Білій Церкві зловмисник опівночі викрав автомобіль місцевої мешканки. Йому загрожує до восьми років позбавлення волі

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, щоб оперативно дізнаватися актуальні новини БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель)!

Анастасія Діденко