Завідувачкою амбулаторії стала лікарка Олександра Паращенко, яка, за інформацією Ірпінського центру первинної медико-санітарної допомоги, добре знає роботу первинної ланки та потреби пацієнтів
Про це повідомляє Інформатор БІГ із покликанням на допис Ірпінського центру первинної медико-санітарної допомоги.
У Гостомельській амбулаторії Ірпінського центру первинної медико-санітарної допомоги обрали нову завідувачку. За результатами конкурсного відбору цю посаду обійме лікарка Олександра Паращенко.
Офіційно до виконання обов’язків нова керівниця приступить із липня 2026 року.
В установі зазначили, що Олександра Паращенко має 12-річний досвід роботи у медицині, добре знає специфіку первинної ланки, потреби пацієнтів та роботу колективу амбулаторії.
Додамо, Гостомельська амбулаторія входить до структури КНП “Ірпінський міський центр первинної медико-санітарної допомоги” Ірпінської міської ради. Центр об’єднує мережу амбулаторій у Ірпені, Гостомелі, Ворзелі та інших населених пунктах громади й надає послуги первинної медичної допомоги.
Гостомельська амбулаторія працює як заклад загальної практики — сімейної медицини та розташована у Гостомелі на вулиці Свято-Покровській. У закладі також реалізують проєкти з розвитку медичної інфраструктури — зокрема, раніше там встановили сонячну електростанцію для підвищення енергонезалежності амбулаторії.
Новій завідувачці належить продовжити роботу із забезпечення доступності та якості первинної медичної допомоги для мешканців Гостомеля.
Раніше Інформатор БІГ розповідав про те, що лікаря зі Сквири підозрюють у ненаданні медичної допомоги малолітньому пацієнту.
Підписуйтеся на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, щоб оперативно дізнаватися актуальні новини БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель)!
Анастасія Діденко