Інформатор Буча, Ірпінь, Гостомель

ЖИТТЯ

Топ 5 книг: що читають в дощ

Сьогодні у “БІГ-регіоні” похмуро й дощить. Якщо у вас понеділок вихідний, або просто видався вільний час, Інформатор пропонує заварити запашної кави, або улюбленого чаю, зручненько вмоститися та обрати книгу на ваш смак для читання.

  1. Якщо не любите багато та довго читати, або ж ви новачок – можна розпочати з поезії Ліни Василівни Костенко – “Триста поезій”. До книги славетної української поетеси увійшли найвідоміші вірші з різних періодів творчості — від ранньої поезії до сьогодні. Також уривки з романів та поем.
  2. Якщо бажаєте дізнатися, що відбувалося в перші дні війни, зі слів Президента України Володимира Зеленського, тоді ця книга точно для вас. “Місяць війни. Хроніка подій. Промови та звернення Президента України Володимира Зеленського”.
  3. Коли ж душа бажає романтики, то Василь Шкляр – «Тінь сови» – ваша знахідка. Читаючи книгу, посмієтеся і поплачете разом із головними героями. Непідвладна часу історія кохання, що надихає та дає надію. Кохання, яке перетворюється на легенду.
  4. Біографія, документи, публіцистика, якщо всі ці три жанри є вашими улюбленими, тоді беріть книгу не роздумуючи Вахтанга Кіпіані  «Країна жіночого роду».  У ній зібрано інтерв’ю, свідчення, архівні документи й довідки про визначних жінок України. Серед них — і унікальне інтерв’ю Квітки Цісик, і статті про докторку медицини Розалію Ліфшиць-Винниченко, підпільницю Ірину Тимочу «Христю» й письменницю Олену Телігу.
  5. Якщо ж не уявляєте життя без детективів, тоді книга Ілларіона Павлюка «Я бачу, вас цікавить пітьма» – саме те. Історія про непробивну людську байдужість і пітьму всередині нас. Про чесність із собою та ціну, яку ми готові заплатити за забуття.

Прємного читання і не забудьте підписатися на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, аби оперативно дізнаватися про актуальні новини “БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель)”! 

Олександра Кондратюк 

Нагору