Інформатор Буча, Ірпінь, Гостомель

ВЛАДА

В Гостомелі розпочали відновлювати вуличне освітлення

В Гостомелі розпочали відновлювати зовнішнє вуличне освітлення.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Гостомельську селищну військову адміністрацію.

Працівники управління житлово-комунального господарства розпочали відновлювати мережі по вулиці Свято-Покровській в Гостомелі, а також по вулиці Івана Франка в селі Горенка Гостомельської ОТГ, повідомили в військовій адміністрації.

Вуличні ліхтарі, які тривалий час не працювали після вторгнення російських окупантів, повернуться до життя найближчим часом. Від тепер, коли світловий день скорочується, вулицями Гостомеля ходити стане простіше.

“Згодом в нашій громаді підключатимуться всі наявні мережі зовнішнього освітлення”, – зазначив кервіник ГСВА Сергій Борисюк.

Як повідомляв Інформатор, Гостомельська ОТГ також розпочала підготовку до опалювального сезону. У четвер, 18 серпня, заступник начальника Гостомельської селищної військової адміністрації Леонід Вінцевич провів нараду з підготовки до зими.

Вже готуються пропозиції щодо розміщення пунктів обігріву та окреслено готовність технічних засобів до осінньо-зимового періоду, завезення й розміщення посипальних сумішей на час ожеледиці.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, аби оперативно дізнаватися про актуальні новини “БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель)”!

Олександра Кондратюк

Фото:  Telegram-канал ГСВА

Нагору