Інформатор Буча, Ірпінь, Гостомель

ЖИТТЯ

Журналісти американського ABC News відвідали Бучу в рамках висвітлення воєнних злочинів рф

Журналісти американського новинного телеканалу ABC News відвідали Бучу в рамках висвітлення воєнних злочинів російських окупантів, які катували та вбивали марних жителів Київщини.

Про це пише Інформатор із посиланням на повідомлення ГУ Нацполції Київської області.

Зокрема, очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов зустрівся у Бучі з авторитетним американським журналістом і ведучим ABC News Девідом Мюром.

«Безчинство, яке окупанти чинили в Бучі й інших містах нашої Батьківщини – відвертий геноцид українського народу, про який має пам’ятати вся міжнародна спільнота» – зазначив Нєбитов.

Під час інтерв’ю обговорювали ключові аспекти щодо розслідування вбивств цивільних людей у Бучі, масштаби масових страт агресором мирного населення, а також останні захоронення закатованих окупантами громадян.

ABC News — новинний підрозділ американської телерадіокомпанії групи компаній Walt Disney Television.

Як повідомляв Інформатор, 2 вересня у Бучі на міському кладовищі по вул. Депутатська поховали останні невпізнані тіла людей, які загинули та померли на території Бучанської об’єднаної громади в період російської окупації протягом лютого-березня 2022 року.

17 серпня на Бучанському цвинтарі поховали 21 невпізнану жертву російської агресії, 11 серпня – поховали 12 людей.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, аби оперативно дізнаватися про актуальні новини “БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель)”!

Олександр Кульбачний

Фото: Facebook-сторінка ГУ НП Київщини

Нагору