Інформатор Буча, Ірпінь, Гостомель

ВЛАДА

Влада Гостомеля розпочала реєстрацію мешканців для грошової допомоги від Червоного Хреста

Гостомельська селищна військова адміністрація розпочала реєстрацію жителів громади для отримання грошової допомоги за програмою міжнародного комітету Червоного Хреста.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Гостомельську селищну військову адміністрацію.

Реєстрація мешканців на грошову допомогу буде здійснюватися в населених пунктах громади.

Графік реєстрації:

  • Мощун 4 жовтня, з 9:00 у приміщенні Будинку культури, вул. Вишнева 2;
  • Горенка 4-5 жовтня, з 9:00 у приміщенні сільської ради, вул. Івана Франка 125 -А;
  • Гостомель 14-16 жовтня, приміщення селищної ради, вул. Свято-Покровська 220.

Для включення у програму потрібно:

  • Постійно перебувати у населеному пункті, де була відкрита дана програма;
  • Мати зруйноване, або пошкоджене житло ( більше 50%) через військові дії та продовжувати проживати в цих квартирах, будинках;
  • Мати зруйноване або пошкоджене житло та проживати в господарських спорудах ( гараж, літня кухня тощо) на території свого подвір’я через неможливості проживати в зруйнованому житлі;
  • Мати зруйноване або сильно пошкоджене житло та через неможливості проживати в ньому проживати в приймаючій сім’ї ( родичі, друзі) у межах населеного пункту.

Із собою обов’язково мати:

Паспорт, ІНН всіх членів родини, свідоцтва про народження дітей, довідку про фактичне місце проживання з ЦНАП, банківські реквізити з IBAN, обов’язково довідку чи акт, що підтверджує пільги.

Як повідомляв Інформатор, у Гостомелі 1 жовтня вперше після російської окупації відновили роботу світлофори на одній з головних вулиць – на перехресті Варшавської траси біля City Market.

Також у Гостомельській об’єднаній територіальній громаді розпочали процес відновлення пошкоджених війною віконних блоків у будівлях.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, аби оперативно дізнаватися про актуальні новини “БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель)”!

Олександр Кульбачний

Нагору