Інформатор Буча, Ірпінь, Гостомель

ВЛАДА

На Бучанщині суд повернув державі землі вартістю понад 410 млн грн

На Бучанщині за втручання прокуратури у судовому порядку державі повернуто понад 49 га лісу в одній із територіальних громад району.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Київську обласну прокуратуру.

Зокрема, суд задовольнив позови Києво-Святошинської окружної прокуратури про повернення у власність територіальної громади земельних ділянок вартістю понад 410 млн грн на території Бучанського району.

Прокуратура довела, що юридична особа незаконно набула право власності на земділянки в с. Дмитрівка Бучанського району. Відведення у власність вказаних земель відбулося з порушенням вимог земельного та лісового законодавства.

Спірні ділянки перебувають у постійному користуванні КП «Святошинське лісопаркове господарство», яке дозволу на їх вилучення та зміну цільового призначення землі не надавало.

Крім того, з матеріалів справи вбачається, що державні акти на право власності на спірні земельні ділянки ніколи не видавались та мають ознаки підробки.

Відтак, суд підтримав позицію прокуратури та скасував рішення реєстратора про державну реєстрацію за юридичною особою права приватної власності на землю.

Після набрання рішенням законної сили 49 га земель буде повернуто у власність Дмитрівської територіальної громади.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, аби оперативно дізнаватися про актуальні новини “БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель)”!

Олександр Кульбачний

Нагору