Інформатор Буча, Ірпінь, Гостомель

ЖИТТЯ

“Марафон незламних”: на Київщині відбувся благодійний забіг заради допомоги військовим

У БІГ-регіоні відбувся благодійний забіг “Марафон незламних”, мета якого – зібрати кошти на створення та розбудову мережі “Центрів психологічної допомоги та реабілітації для військових”.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Гостомельську військову адміністрацію.

Забіг відбувся на Київщині, а саме у Бучанському районі, 12 листопада, через населені пункти, що пережили російську окупацію. Стартували від аеропорту “Антонов”, біля зруйнованого окупантами літака “Мрія”, через Бучу, Ірпінь і фінішували біля нещодавно відбудованого мосту в Стоянці. Мета організації марафону – збір коштів на створення “Центру психологічної допомоги та реабілітації для військових”. Хедлайнером події став десантник Максим Пасічник, який брав участь в операції зі звільнення аеропорту “Антонов”. Протягом періоду з 23.02 по 06.03 він подолав більше 100 км пішки в лютий холод, діючи автономно без будь-якого забезпечення (води та їжі). Також у складі першого забігу взяли участь: Павло Федосенко – волонтер та Вадим Коваленко – один з кращих триатлетів України. Він подолав 230 км у прифронтовій зоні і зібрав майже 600 тис. грн для ЗСУ.

“Ця локація обиралась заради мрії – до мети. Від “Мрії” і до Стоянки – ключовий момент був, що наша мрія – зробити реабілітаційний центр, допомога нашим військовим”, – каже ветеран-десантник Максим Пасічник.

Перехожі в Гостомелі, Бучі та Ірпені підтримали марафонців у просуванні суспільно-важливої справи, аби у найближчі кілька місяців до проєкту долучилися якомога більше людей. Бігуни подолали класичний напівмарафон у 21 км дистанції за 2 години і 15 хвилин. Зібрано було близько 50 тисяч грн. Потрібно – 300 тисяч грн.

Цей забіг став першим етапом масштабного проєкту, розрахованого на кілька місяців. Наступні забіги мають прийняти у себе Польща та США (Цинциннаті). Профільні спеціалісти з цих країн вже надали згоду всіляко допомагати зі створенням українського “Центру психологічної допомоги та реабілітації для військових”.

У складі першого забігу взяли участь: Максим Пасічник – десантник, Вадим Коваленко – триатлет та Павло Федосенко – волонтер

Перехожі в Гостомелі, Бучі та Ірпені підтримали марафонців у просуванні суспільно-важливої справи, аби у найближчі кілька місяців до проєкту долучилися якомога більше людей

Раніше Інформатор писав про футбольний марафон в Гостомелі.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, щоб оперативно дізнаватися актуальні новини БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель)!

Ірина Мисюра

Фото: ГСВА

Нагору