Інформатор Буча, Ірпінь, Гостомель

ЖИТТЯ

“Русскій воєнний корабль, іді…!”: українці обрали в “Дії” найкращу воєнну марку 2022

Українці обрали найкращу воєнну марку 2022 року – “Русскій воєнний корабль, іді…!”, яку Укрпошта випустила 12 квітня.

Про це повідомляє Інформатор БІГ з посиланням на Дію.

У опитуванні в застосунку “Дія”, яке тривало тиждень, взяли участь понад 638 тисяч українців, ще понад 10 тисяч людей проголосували на сторінках Укрпошти та Ігоря Смілянського в соцмережах.

Марка-переможець отримала 197 814 голосів, друге місце посів блок “Вільні. Незламні. Непереможні” зі 123 667 голосів, а на третьому місці марка “Доброго вечора, ми з України!” з 97 629 голосів.

Далі у рейтингу йдуть марки “Переможного нового року” (52,7 тис. голосів), “Слава Збройним силам України” (35 тис. голосів), “Зброя Перемоги” (32,5 тис. голосів), “Пес Патрон” (28 тис. голосів), “Херсон – це Україна” (26,7 тис. голосів), “Кримський міст на біс!” (26,1 тис. голосів), “Українська Мрія” (25,1 тис. голосів).

Раніше Інформатор БІГ повідомляв, що в “Дії” стартувало голосування за найкращу воєнну марку Укрпошти 2022 року. Також до річниці повномасштабного вторгнення рф до України, Укрпошта випустить черговий поштовий набір з циклу воєнних марок, але цього разу зі спеціальним посланням російському диктатору.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, щоб оперативно дізнаватися актуальні новини БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель)!

Руслан Семенець

 

Нагору