Інформатор Буча, Ірпінь, Гостомель

У фіналі поступились київському “Динамо”: футболісти з Софіївської Борщагівки – срібні призери всеукраїнського турніру

Вихованці футбольного клубу з Софіївської Борщагівки посіли друге місце у всеукраїнському турнірі “RUH CUP” серед команд 2009 року народження.

Про це повідомляє Інформатор БІГ з посиланням на СКК “Софіївський”.

Команда “Прогрес Софіївський” взяла участь у престижних футбольних змаганнях серед найкращих колективів України.

Юні футболісти СКК “Софіївський” на стадії групового етапу зіграли внічию з командою із Вінниці та поступились одноліткам з луцької “Волині” і ДЮСШ “Рух”. За підсумками першого ігрового дня команда з Бучанського району потрапила до “SILVER LIGA” де на хлопців вже чекали імениті суперники.

Другий день видався напрочуд вдалим, перегравши академію “Дніпра, рівненський “Верес” та зігравши внічию з “Динамо” Київ команда з Бучанщини вийшла до півфіналу.

В 1/2 фіналу юні таланти з “Прогрес Софіївський” здолали ДЮСШ-26. А от у фіналі, на жаль, поступилися тому ж таки київському “Динамо”.

За шаленої підтримки батьків і віри тренерів – посіли друге місце.

Команда “Прогрес Софіївський” – срібний призер всеукраїнського турніру

Радість від чергового взяття воріт суперника

Перемоги здобувають під пильним наглядом наставника

Шалена підтримка батьків додає впевненості

На шляху до успіху: миттєвості гри

Ранше Інформатр БІГ повідомляв, що наймолодші футболісти селища Бородянка встигли вибороти срібло на початку свого змагального року, а юніорські команди з Гостомеля та Бучі зустрілися на полі в товариському матчі.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, щоб оперативно дізнаватися актуальні новини БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель)!