Інформатор Буча, Ірпінь, Гостомель

Борчиня з Ірпеня стала бронзовою призеркою міжнародного турніру в Єгипті

Ірина Коляденко з Ірпеня стала бронзовою призеркою престижного міжнародного турніру, який проходив в єгипетському місті Александрія.

Про це повідомляє Інформатор БІГ з посиланням на Асоціацію спортивної боротьби України.

У Єгипті на рейтинговому турнірі “Ібрагім Мустафа” бронзову медаль змагань, у ваговій категорії 62 кг, здобула призерка Олімпіади Ірина Коляденко. Ірпінчанка у сутичці за третє місце декласувала суперницю зі США.

Ірина – чемпіонка України, Європи, срібна призерка чемпіонату світу та бронзова призерка Олімпійських ігор 2020.

Ірина Коляденко

Раніше Інформатор БІГ повідомляв, що спортсмен із Коцюбинського став чемпіоном світу з ММА у ваговій категорії 77,1 кг серед молоді, а спортсмени з Ірпеня вибороли три медалі на чемпіонаті України з армрестлінгу.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, щоб оперативно дізнаватися актуальні новини БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель)!