Інформатор Буча, Ірпінь, Гостомель

ЖИТТЯ

Відтепер на Київщині виявлятимуть паліїв трави за допомогою аеророзвідки

На Київщині завдяки аеророзвідці рятувальники зможуть швидко запобігти розповсюдження вогню на великі території.

Про це повідомляє Інформатор БІГ з посиланням на ДСНС Київщини.

Після отримання спеціального дозволу моніторингові групи здійснюватимуть аеророзвідку відповідних територій у регіоні, аби виявити місця спалювання трави та потенційних порушників-паліїв.

Працює це так: координати осередків загорянь, навіть у важкодоступних місцях, передають до оперативної служби ДСНС, і техніка терміново виїжджає на гасіння вогню.

За інформацією ДСНС, з потеплінням на Київщині значно побільшало пожеж в екосистемах, адже лише за добу 15 березня спеціальні підрозділи 22 рази залучалися до ліквідації пожеж в області.

Пожежники нагадують, що невеликі займання сухої трави вже за кілька годин перетворюються на масштабні пожежі торфовищ і лісових масивів.

«Кожен з тих, хто палить траву, сухостій та сміття повинен розуміти — це злочин, який карається законом. Паліям стерні, луків, пасовищ загрожує штраф: для громадян від 3 до 6 тис. грн, для посадовців 15-20 тис. грн.», – зазначають рятувальники.

ДСНС Київщини провели інструктаж для місцевого населення

ДСНС Київщини розповіли жителям регіону про небезпеку паління трави

Приклад того, як працює аеророзвідка на Київщині

Раніше Інформатор БІГ  розповідав про те, що поліція Київщини затримала чоловіка, який продавав частини вибухових пристроїв.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, щоб оперативно дізнаватися актуальні новини БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель)!

Анастасія Діденко

Фото: ДСНС Київщини

 

Нагору