Інформатор Буча, Ірпінь, Гостомель

Юний ірпінець втретє за місяць здобуває золото на міжнародній арені

Вихованець Ірпінської ДЮСШ та СК «Taekwondo Empire» Артем Балака виборов перше місце на міжнародному турнірі з олімпійського тхеквондо «Belgian Open Taekwondo G-2». Це вже третя перемога юного спортсмена на світовій арені за місяць.

Про це повідомляє Інформатор БІГ з посиланням на Ірпінську міську раду.

Відомо, що змагання проходили у бельгійському місті Ломмель, де Артем боровся серед юніорів, у ваговій категорії 68 кг.

Спортсмен посів перше місце, здобувши перемогу над представником Боснії та Герцеговини Бенджаміном Гусіком.

Нагадаємо, що Артем Балака взяв золоті нагороди на турнірі з олімпійського тхеквондо Dutch Open G-1 (11-12 березня, Ейндховен, Голландія) та міжнародних змаганнях Slovenia Open 2023 G-1 (25-26 лютого, Словенія).

Раніше Інформатор БІГ також розповідав про те, що у Бучі відбувся перший чемпіонат Донеччини з кікбоксингу WAKO Ukraine.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, щоб оперативно дізнаватися актуальні новини БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель)!