Інформатор Буча, Ірпінь, Гостомель

Київщина

Бучанець Віктор Приходько отримав бронзу на Кубку світу з кікбоксингу

14-річний бучанець Віктор Приходько виборов бронзу на Кубку світу з кікбоксингу.

Про це повідомляє Інформатор БІГ з посиланням на пресслужбу Бучанської міської ради.

Відомо, що 14-річний учень Мироцької гімназії №12 на світовому чемпіонаті в Австрії провів всі свої бої та зайняв призове третє місце.

«Віктор вже має титул Чемпіона України з кікбоксингу. Громада його добре знає і завжди підтримує. Другий рік молодий спортсмен отримує стипендію Бучанського міського голови Анатолія Федорука для талановитих та обдарованих дітей та молоді», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Україну на міжнародних змаганнях хлопець представляє не вперше.

Проте саме ця бронза в Австрії стала його першою медаллю. Впевнені — не останньою! Всією громадою вболіваємо за юного спортсмена. І бажаємо подальших перемог», – наголошують у пресслужбі.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, щоб оперативно дізнаватися актуальні новини БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель)!