Інформатор Буча, Ірпінь, Гостомель

Війна

Трьом російським окупантам оголосили про підозру за зґвалтування жінки на Київщині

Трьом російських військовим, які під час окупації частини Київської області ґвалтували жінку, повідомили про підозру в порушенні законів та звичаїв війни.

Про це повідомляє Інформатор БІГ з посиланням на Офіс Генпрокурора.

Підозрювані – військові 37-мої окремої гвардійської мотострілецької Донської Будапештської Червоного прапора ордена Червоної Зірки бригади (37 ОМСБр, в/ч 69647) збройних сил рф. Вони уродженці Республіки Бурятії, Читинської області та Іркутської області росії.

Зазначається, що росіяни увірвалися зі зброєю в будинок, де жили дві жінки й дитина, оглянули чи немає чоловіків, і по черзі водили одну з жінок до гаражу, де по черзі її ґвалтували. Коли один з них вчиняв злочин, інші були на вулиці, щоб уникнути опору з боку родичів чи сусідів постраждалої.

Один з них за час окупації вчинив насильницькі дії сексуального характеру раз, другий вчиняв такі дії двічі, а третій – протягом тижня кожного дня.

Окупанти, які вчиняли злочини на Київщині

Раніше Інформатор БІГ повідомляв, що поліція оголосила про підозру військовому рф, який розстріляв волонтера під час окупації Київщини.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, щоб оперативно дізнаватися актуальні новини БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель)!

Анастасія Діденко

Нагору