Коломия До сайту

Бучанські волейболістки здобули “золото” на обласному турнірі

Першість Київщини з волейболу виборювали шість команд, і саме бучанська команда посіла першу сходинку п’єдесталу.

Про це повідомляє Інформатор БІГ з посиланням на Бучанську міську раду.

Зазначається, що турнір відбувся у білоцерківській дитячо-юнацькій спортшколі «Юність» цими вихідними. На ньому змагалися шість дівочих команд 2009 року народження і молодших.

Напружені моменти змагань

«І саме наші спортсменки обійшли всіх, зайнявши перше місце! Вітаємо з перемогою наших волейболісток та їхню тренерку Ірину Чмут! Бажаємо нових, ще більш вражаючих перемог!», – зауважують у міській раді.

Срібну та бронзову медалі здобули господарки змагань –  команди з Білої Церкви.

До перемоги – ще й смаколики

Радіє команда!

Раніше Інформатор БІГ повідомляв про те, що самбіст з Ірпеня став переможцем міжнародних змагань.

Також Інформатор БІГ повідомляв, що Київщина здобула 22 нагороди на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, щоб оперативно дізнаватися актуальні новини БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель)!