Інформатор Буча, Ірпінь, Гостомель

Юні спортсмени з Ірпеня перемогли на обласному чемпіонаті з велокросу

Два призових місця на Відкритому чемпіонаті Київської області з велокросу здобули вихованці Ірпінської дитячо-юнацької спортивної школи Артем Рудько та Костянтин Соповський.

Про це повідомляє Інформатор БІГ з посиланням на Ірпінську міську раду.

Зазначається, що хлопці виступали на турнірі  у молодшій віковій категорії – 2013 року народження і молодші.

«Артем Рудько, учень Ірпінського ліцею №3, посів перше місце, а Костянтин Соповський, учень Академічного ліцею «Мрія» — друге», – йдеться у повідомленні.

Також зауважується, що це у змаганнях брав участь і  Володимир Горобчук, учень Ірпінської школи №12. Він здобув у своїй віковій категорії восьме 8 місце.

Раніше Інформатор БІГ повідомляв про те, що Бучанські волейболістки здобули “золото” на обласному турнірі.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, щоб оперативно дізнаватися актуальні новини БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель)!