Інформатор Буча, Ірпінь, Гостомель

Житель Ірпеня здобув І місце на Чемпіонаті Європи серед дорослих із гирьового спорту

З 20-24 квітня у м. Нафпліон (Греція) Майстер спорту України, а також мешканець Ірпеня Володимир Кульківський виборов І місце на Чемпіонаті Європи серед дорослих із гирьового спорту.

Про це повідомляє Інформатор БІГ з посиланням на Ірпінську міську раду.

Спортсмен змагався у ваговій категорії 95 кг та виконав ривок гирею (32 кг) 255 раз за 12 хвилин з довільною зміною рук без постановки гирі на поміст.

Зазначається, що у змаганнях взяли участь понад 200 суперників з 16 країн світу.

«Вітаємо з яскравою перемогою та бажаємо подальших успіхів! Ірпінь-місто спорту!», – наголосили у міськраді.

Мешканець Ірпеня Володимир Кульківський виборов І місце на Чемпіонаті Європи серед дорослих із гирьового спорту

Спортсмен з Ірпеня виборов перше місце

Раніше Інформатор БІГ розповідав про те, що на нещодавньому турнірі Bucha Cup, що пройшов в «Академії спорту» у Бучі, золото здобули маленькі бучанці з «Футбольної Академії Алієва».

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, щоб оперативно дізнаватися актуальні новини БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель)!