Інформатор Буча, Ірпінь, Гостомель

ЖИТТЯ

В Ірпені долучились до світової акції World Clean Up Day

У свій День народження Ірпінь долучився до Всесвітнього дня прибирання разом із 191 країною світу. Хлопці та дівчата з Ірпінської молодіжної ради очистили від сміття парк імені Михайла Стельмаха.

Про це повідомляє Інформатор БІГ з посиланням на пресслужбу Ірпінської міської ради.

Втретє в Ірпені відбувся екологічний турнір під назвою Eco-Show Irpin 2023 у рамках World Clean Up Day разом з Let’s do it Ukraine при підтримці послів європейської молоді. Ця важлива світова акція проходить щороку на всіх континентах у третю суботу вересня і збирає 70 мільйонів учасників.

Люди об’єднуються і прибирають території установ, закладів освіти, влаштовують цифрові прибирання й видаляють зайву інформацію зі своїх гаджетів, інтернет ресурсів, щоб розвантажити центри баз даних.

Люди об’єднуються і прибирають території установ, закладів освіти, влаштовують цифрові прибирання й видаляють зайву інформацію зі своїх гаджетів, інтернет ресурсів, щоб розвантажити центри баз даних

Цього року Ірпінська молодіжна рада долучилася до всесвітньої акції у своєму авторському форматі – екологічного турніру під назвою Eco-Show Irpin 2023, який організовує вже втретє і зібрала близько 30 людей. Усіх розділили на 2 команди, які на швидкість прибирали сміття.

Ірпінська молодіжна рада долучилася до всесвітньої акції

Зібрали майже 50 мішків скла, обгорток, пластику, дротів і навіть автомобільні покришки. Усе сміття вивезуть комунальні служби і відправлять на переробку.

Усе сміття вивезуть комунальні служби і відправлять на переробку

Жителі району, які гуляли парком, долучалися до прибирання і дякували молоді за таку ініціативу.

“До нас підходили місцеві жителі і дякували за такі активності. А ми сподіваємось і їх залучати до таких заходів. У нас була конкретна мета – показати містянам та молоді міста, що прибирання це важливо. Саме в нашому місті, яке має розвиватись і тим більше, в тих умовах, які маємо зараз, ми повинні показувати який Ірпінь прогресивний і в екологічному плані”, – Олександр Туз, секретар Ірпінської молодіжної ради при Ірпінському міському голові.

“Ми повинні показувати який Ірпінь прогресивний в екологічному плані”, – Олександр Туз, секретар Ірпінської молодіжної ради при Ірпінському міському голові

Раніше Інформатор БІГ розповідав про толоку у громаді: працівники Бучанської міськради долучилися до прибирання вулиць міста та про те, що ворзельське озеро стало чистішим.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, щоб оперативно дізнаватися актуальні новини БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель)!

Дарія Сльоза

Нагору