Інформатор Буча, Ірпінь, Гостомель

Київщина

У Білогородському ліцеї капітально відремонтували укриття

У Білогородському академічному ліцеї № 2 капітально відремонтували укриття площею 666 м2.

Про це повідомляє Інформатор БІГ з посиланням на Київську обласну військову адміністрацію.

В оновленому укритті одночасно можуть перебувати 400 дітей. Навчання в ліцеї відбувається в дві зміни. Усього заклад відвідують понад 800 дітей.

«Якісне та безпечне навчання дітей – наш обов’язок. Тому продовжуємо облаштовувати укриття в закладах освіти Київщини, щоб діти могли повноцінно навчатися”, – начальник Київської ОВА Руслан Кравченко

«Якісне та безпечне навчання дітей – наш обов’язок. Тому продовжуємо облаштовувати укриття в закладах освіти Київщини, щоб діти могли повноцінно навчатися. В укритті ліцею є сучасна вентиляція та нові електромережі, меблі, бойлери. Продуманий момент можливого відключення електрики: є акумуляторне аварійне освітлення та генератор. Діти забезпечені запасом води. Умови перебування зробили більш комфортними: облаштували санітарно-гігієнічні кімнати, поклали плитку на підлозі та стінах. Зараз відремонтоване укриття – це безпечний простір, де наші діти можуть продовжити освіту без перешкод та, найголовніше, без страху. Вартість капітального ремонту складає 9,4 млн грн, із яких 70% – кошти субвенції, ще 30% – кошти громади», – розповів начальник Київської ОВА Руслан Кравченко.

Облаштовано санітарно-гігієнічні кімнати

Він зауважив, що загалом у закладах освіти вже облаштовано понад 1,2 тис. об’єктів цивільного захисту та укриттів. Під час тривог у них може перебувати майже 270 тис. людей. Упродовж 2022-2023 років відремонтували укриття в майже 900 закладах освіти області, роботи тривають ще у 68. Будуть також встановлені модульні укриття.

Зараз відремонтоване укриття – це безпечний простір, де наші діти можуть продовжити освіту без перешкод та, найголовніше, без страху

Раніше Інформатор БІГ розповідав про те, що у Мироцькій гімназії облаштовують укриття та про те, куди поскаржитись на непрацююче укриття в Ірпені й про те, де знайти укриття у Гостомелі. А ще, журналістки Інформатора БІГ проводили рейд укриттями: Огляд укриттів у Бучі та Ірпені: де ховатися під час повітряної тривоги?

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, щоб оперативно дізнаватися актуальні новини БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель)!

Дарія Сльоза

Нагору