Інформатор Буча, Ірпінь, Гостомель

Війна

В Ірпені збудують сучасний садочок замість зруйнованого 

В Ірпені розпочалися роботи з будівництва нового корпусу дитячого садка, який постраждав на початку повномасштабного вторгнення рф. 

Про це повідомляє Інформатор БІГ з посиланням на Київську обласну військову адміністрацію.

Зазначається, що у результаті прямого влучання боєприпасу в березні 2022 року частина будівлі була повністю зруйнована, пошкоджені фасад, стіни і покрівля, вибиті вікна та двері, зруйновані ігрові майданчики та понищені електричні мережі.

Заклад дошкільної освіти  № 2 «Веснянка» – єдиний дитячий садок у густонаселеному мікрорайоні міста. До війни його відвідували 160 дітей. Нова будівля розрахована приблизно на 300 дітей.

«Відновлюють заклад за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Передбачено будівництво нового корпусу замість зруйнованого, зведення спортивного та ігрових майданчиків, зовнішнє та внутрішнє опорядження будинку, монтаж вікон і дверей, застосування енергоощадних технологій», – йдеться у дописі.

Процес будівництва нового дитсадка в Ірпені

До того ж у підвальному приміщенні нового корпусу планують створити протирадіаційне укриття й збудувати 15-метровий басейн.

КОВА запевняє, що під час будівництва будуть враховані всі принципи безбар’єрності для забезпечення комфортного навчання і виховання всіх груп дітей.

Руйнації внаслідок дій окупантів

Раніше Інформатор БІГ розповідав про те, що в Ірпені відновлять роботу 7 стаціонарних Пунктів Незламності.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, щоб оперативно дізнаватися актуальні новини БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель)!

Анастасія Діденко

Нагору