Інформатор Буча, Ірпінь, Гостомель

“Важка” перемога: Ірпінчанин здобув Кубок України з гирьового спорту серед дорослих

Житель Ірпеня Володимир Кульківський виборов 1 місце під час змагань за Кубок України з гирьового спорту серед дорослих.

Про це повідомляє Інформатор БІГ із посиланням на Telegram-канал Ірпінської міської ради.

Зазначається, що змагання відбулися 5-8 жовтня у Києві на базі «Спортивного комплексу» Національного університету біоресурсів і природокористування України.

“У вправі ривок гирі 32 кг з довільною зміною рук без постановки гирі на поміст 12 хв ірпінчанин Володимир Кульківський посів 1 місце з абсолютним результатом 246 разів у ваговій категорії 95 кг”, – йдеться у повідомленні.

А тепер спортсмен торує шлях до міжнародних змагань: він візьме участь у Чемпіонаті світу з гирьового спорту,  який відбудеться 07-12 грудня 2023 року у латвійському місті Резекне.

Раніше Інформатор БІГ розповідав про те, що змагання «Warsaw Cup 2023», які відбулися у  Польщі, стали переможними для бучанської спортсменки Єви Кароль у турнірі з тхеквондо

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, щоб оперативно дізнаватися актуальні новини БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель)!