Інформатор Буча, Ірпінь, Гостомель

Київщина

На Київщині вилучили незаконно виготовлену тютюнову продукцію на понад 5 млн грн

У ході обшуку на території виробничої бази в одному з населених пунктів Броварського району вилучено незаконно виготовлену тютюнову продукцію на понад 5 млн грн.

Про це повідомляє Інформатор БІГ з покликанням на пресслужбу прокуратури Київщини. 

За даними слідства, в гаражному приміщенні підприємства невстановлені особи організували повний цикл виробництва тютюнової продукції для кальяну. Прикриваючись ліцензією на зайняття підприємницькою діяльністю у сфері обігу підакцизних товарів, вони збували виготовлену продукцію без акцизних марок. Товар реалізовували представникам тіньового ринку по всій території України. У ході обшуку вилучили понад 2 тонни готової продукції без марок акцизного податку орієнтовною вартістю понад 5 млн грн, обладнання, сировину для виробництва та інші докази. 

Вирішується питання щодо додаткової кваліфікації за фактом ухилення від сплати податків. Встановлюються причетні до протиправної діяльності особи. Досудове розслідування триває.

Раніше Інформатор БІГ розповідав про те, що Голові однієї із МСЕК на Київщині повідомили про підозру у вимаганні грошей за отримання групи інвалідності.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, щоб оперативно дізнаватися актуальні новини БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель)!

Анастасія Діденко

Нагору