Інформатор Буча, Ірпінь, Гостомель

ЖИТТЯ

Як ЕКО МАРКЕТ допомагає молоді розпочати кар’єрний шлях

Минулого року в Україні 23% від усіх офіційно зареєстрованих безробітних складала молодь. Це доволі високий показник, особливо враховуючи те, що в статистику були включені лише люди з офіційним статусом.

І попри те, що сьогодні кількість вакансії вже перевищила рівень до повномасштабної війни, наявність досвіду роботи все ще залишається одним з головних факторів при виборі кандидатів на роботу. Але як отримати досвід, якщо зазвичай без нього на роботу не беруть? Саме розв’язанню цієї проблеми й присвячена молодіжна політика компанії ЕКО МАРКЕТ.

 

ГНУЧКИЙ ГРАФІК, СТАБІЛЬНА ЗАРПЛАТА ТА РЕЛЕВАНТНИЙ ДОСВІД

 

Ми розуміємо, що для молоді важливо мати гнучкі умови праці. Особливо коли це стосується студентів. Саме тому ми пропонуємо вакансії для людей без досвіду з можливістю самостійно обирати зручні для них дні та години роботи зі стабільною оплатою праці – розповідають в ЕКО МАРКЕТ.


У мережі додають, що також працюють над подоланням стереотипів у молоді, пов’язаними з роботою в супермаркетах.

На жаль, у наших людей є певні упередження щодо роботи в магазинах. Що це не престижно, не дасть бонусів у майбутньому тощо. Проте це не так. У тих же США молодь часто працює в магазинах, поєднуючи це з навчанням. Так, це не “золоті гори”, але це гарний старт. Тим більше, що така робота не є надто важкою, проте дає досвід роботи в певній структурі, розуміння базових процесів та взаємовідносин. А місцеві роботодавці охоче беруть таких людей, адже знають, що вони вже мають певний професійний бекграунд. В Україні зараз дуже схожа ситуація” – коментує ситуацію Людмила Чорноморець, заступниця генерального директора ЕКО МАРКЕТ з управління персоналу.

Вона пояснює, що наявність навіть нерелевантного досвіду вже значно збільшує шанси під час пошуку роботи в майбутньому. Адже це означає, що молода людина вже проявила певний рівень відповідальності, має навички командної роботи та взаємодії в команді. Ці софт-скілки насправді є дуже важливими для будь-якого роботодавця.

НАВЧАННЯ ТА КАРʼЄРНИЙ ЗРІСТ

 

Окрім того, що ЕКО МАРКЕТ надає гнучкі умови праці для молоді, компанія також має власні програми з навчання та підвищення кваліфікації. Це дозволяє людям без досвіду роботи протягом короткого часу опанувати свою професію і за бажанням з часом тільки поглиблювати свої знання.

У нас частими є ситуації, коли людина приходить до нас на роботу в маркет і гарно показавши себе там з часом переходить на вищі позиції. Зокрема і на провідні посади в центральному офісі. Або ж ці люди потім знаходили себе в інших престижних українських компаніях. Адже робота у великій структурі, такій як ЕКО МАРКЕТ, є певним позитивним маркером для таких роботодавців” – додає Людмила Чорноморець.

 

Вона розповідає, що система підвищень базується на внеску в розвиток компанії, а не на попередньому досвіді чи тривалості роботи. Це дозволяє молодим спеціалістам рухатися вперед швидше та досягати великих цілей у кар’єрі. І як приклад наводить приклад працівниці ЕКО МАРКЕТ Дзюбко Олени.

Олена зараз працює на посаді заступниці відділу з навчання в центральному офісі компанії в Києві. Та починала вона з посади завідувача групи фреш. Проявивши себе гарною та відповідальною працівницею, ми запропонували їй підвищення. Пройшовши відповідні курси з навчання всередині компанії Олена вже ось як 6 років працює в нашому департаменті. І таких випадківбагато. Є люди, які починали в нас працювати касирами і з часом ставали бухгалтерами чи керівниками відділів в офісі” – розповідає Людмила.

 

ЯК ПРИЄДНАТИСЬ

ЕКО МАРКЕТ працює в 10 областях України та нараховує 90 маркетів. Журнал Forbes включив компанію у список 25 найбільших ритейлерів країни за результатами 2023 року.

Зокрема ЕКО МАРКЕТ має по два магазини в Ірпені (вул. Грибоєдова 13 і вул. Соборна 105) та Бучі (вул. Левка Лукʼяненка, 66а (колишня вулиця Жовтнева)  і вул. Героїв Майдану 12). Щоб стати частиною команди ви можете звернутись за телефоном 067-152-11-06 або безпосередньо прийти в магазин.

Катерина Павленко 

Реклама

Нагору