У Міжнародний олімпійський день Університет Григорія Сковороди в Переяславі (УГСП) гучно, спортивно та патріотично відсвяткував своє 40-річчя.
Про це повідомляє Інформатор БІГ із покликанням на “Proslav“.
Спортивна ініціатива об’єднала зусилля адміністрації університету, факультету фізичної культури, спорту і здоров’я, ГО «Сильні Переяслава», профспілкового комітету, відділу інформаційних технологій та зв’язків з громадськістю та соціально-гуманітарного відділу університету.
Ранок ювілейного дня розпочався на центральній алеї альма-матер, біля погруддя Григорію Сковороді. Близько сотні містян, студентів та викладачів прийшли підтримати ініціативу, більшість – у патріотичному синьо-жовтому вбранні. Принагідно, цей заїзд довів, що для спорту немає вікових меж: наймолодшому учаснику велопробігу щойно виповнилося 9 років, а найповажнішому – 79.
Захід, модератором якого виступив фахівець університету Олександр Молоткін, розпочали з виконання Державного Гімну та хвилини мовчання, вшанувавши пам’ять захисників України.
Для організаторів безпека пелотону була пріоритетом номер один. Перед стартом головний суддя змагань Микола Горбенко провів чіткий інструктаж, закликавши їхати впевнено, але без зайвого поспіху, пропускати автотранспорт та не хвилюватися в разі поломок – для цього працювала машина супроводу.
З міркувань безпеки маршрут дещо адаптували. Велоколона подолала шлях за таким напрямком: повз міську раду, Алею Героїв, по вулиці Богдана Хмельницького до вокзалу, зробила коло мікрорайонами та виїхала з міста в напрямку Гайшина і Чирського, повернувшись до УГСП через мікрорайон «Підварки». Ініціатори намагалися охопити в ньому усі найсимволічніші для університету локації.
Безумовно масовий захід такого рівня вимагає ідеальної координації. Принагідно організатори висловлюють щиру подяку тим, хто зробив цю поїздку безпечною:
- Медичний супровід: Попереду колони темп задавала незмінна супутниця «Сильних Переяслава», фельдшер Переяславської станції екстреної меддопомоги Ольга Малікова. А завдяки сприянню гендиректора КНП КОР «КОЦЕМДМК» Оксани Шарко, біля відділення Укрпошти чергувала карета швидкої.
- Поліція: Безпеку руху та правопорядок на всьому маршруті професійно забезпечили екіпажі патрульної поліції під керівництвом начальника відділу поліції №1 Бориспільського РУП підполковника Віталія Івасенка.
Кульмінацією заходу стало урочисте нагородження. Віталій Коцур разом із Вячеславом Саулком вручили кожному учаснику пам’ятну медаль та диплом велопробігу. Вони стали символом витривалості та єдності громади заради підтримки ЗСУ та розвитку освіти на Переяславщині.
Раніше Інформатор БІГ розповідав про те, що діти з Гостомеля вирушили на відпочинок до озера Синевир.
Підписуйтеся на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, щоб оперативно дізнаватися актуальні новини БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель)!
Анастасія Діденко