У Чорногорії затримали колишню директорку дитячого табору «Olympic Village» на Київщині, де у 2023 році трагічно загинув 10-річний хлопчик.
Про це повідомляє Інформатор БІГ із покликанням на допис Генерального прокурора Руслана Кравченка.
У Чорногорії затримали колишню директорку дитячого табору «Olympic Village», розташованого на Київщині, де у 2023 році під час відпочинку загинув 10-річний хлопчик. Про це повідомив Генеральний прокурор Руслан Кравченко. За його словами, суд у Чорногорії за матеріалами української прокуратури ухвалив рішення про екстрадиційний арешт підозрюваної.
Після повідомлення про підозру жінка перебувала за межами України, через що її оголосили в міжнародний розшук. За запитом української сторони Інтерпол опублікував щодо неї «червоне оповіщення». 21 червня підозрювану затримали на території Чорногорії. Наразі прокуратура завершує всі необхідні процедури для її повернення в Україну.
Генеральний прокурор наголосив, що справа перебуває на його особистому контролі, а притягнення винних до відповідальності є принциповим питанням. Він підкреслив, що коли дитина перебуває у таборі, відповідальність за її життя та безпеку несуть дорослі — не формально, а щодня і щохвилини. За словами Кравченка, батьки довіряють таким закладам найдорожче — життя своїх дітей, а держава зобов’язана встановити роль кожного, хто мав забезпечити безпеку.
Також Генпрокурор нагадав, що обвинувальний акт стосовно тренера табору, якого обвинувачують у залишенні дитини в небезпеці, вже перебуває на розгляді суду.
Раніше Інформатор БІГ розповідав про те, що Бучанська громада передала 4 автівки для ЗСУ, які вдалося залучити за допомогою міжнародних партнерів.
Підписуйтеся на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, щоб оперативно дізнаватися актуальні новини БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель)!
Анастасія Діденко