Інформатор Буча, Ірпінь, Гостомель

ЖИТТЯ

“Укрпошта” випустить нову марку на День Незалежності

Компанія “Укрпошта” анонсувала випуск нової блок-марки “Вільні, Незламні, Непереможні” та конверта до неї. Випуск заплановано на 24 серпня – День Незалежності України.

Про це повідмляє Інформатор із посиланням на повідомлення генерального директора “Укрпошти” Ігоря Смілянського у Facebook.

“24 серпня маємо свого роду символізм — рівно 6 місяців, як Україна знову змушена захищати свою незалежність від ворогів у війні, яка насправді триває не пів року, не 8, не 100 і навіть не 300 років”, – повідомив Смілянський.

Гендиректор “Укрпошти” зазначив, що випуск блок-марки та конверту – перший подібний випуск під час війни.

Тираж майбутнього випуску – 1 млн примірників.

“Деталі запуску оголосимо напередодні 24 серпня, бо наші сусіди, як у тій приказці: бачать чуже під лісом, а не бачать своє під носом. Тож через підвищену увагу до нас з боку “асвабадителей” змушені контролювати безпекову ситуацію”, – зазначив Смілянський.

Як повідомляв Інформатор, автор серії марок «Евакуаційний поїзд Ірпінь-Київ» Максим Музичко випустив чергову свою роботу для допомоги військовим.

Також ми повідомляли, що 24 серпня українці, які проживають за кордоном, зможуть взяти участь в акції Free World Gathering – вийти на вулиці та створити “живий ланцюг” єдності. Як зареєструватися та взяти участь в акції, читайте за посиланням.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, аби оперативно дізнаватися про актуальні новини “БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель)”!

Олександр Кульбачний

Нагору