Інформатор Буча, Ірпінь, Гостомель

ЖИТТЯ

“Укрпошта” випустить першу благодійну марку “Пес Патрон”

У вівторок, 30 серпня, “Укрпошта” випустить першу офіційну благодійну марку, на якій буде зображений уже всім відомий пес Патрон, який допомагає військовим у розмінуванні територій.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Telegram-канал генерального директора Укрпошти – Ігоря Смілянського.

“Це крута марка, яка розповідає про те, як cапери, разом з Патроном, допомагають зберегти життя дітей і фермерів та забезпечують проходження судів”, — наголосив Гендиректор.

Також Ігор Смілянський повідомив, що з продажів марки планують зібрати більше 1 млн євро на машину для розмінування, яка допоможе швидко працювати на великих територіях.

“Завтра буде багато цікавого по всій країні, деталі докладу ввечері – а поки фото-натяк на те, що вас чекає. Патрон обов’язково запустить свою марку особисто лапою”, – заінтригував українців Смілянський.

За даними ДСНС вже знайдено більше 150 000 вибухонебезпечних предметів в Україні. Тому Патрон потребує допомоги і з боку технічних засобів, і з боку чотирилапих помічників. Тому решта донатів піде на підтримку притулків для тварин по всій країні.

Нагадуємо, що Володимир Зеленський відзначив пса Патрона державною нагородою “За віддану службу”. Президент України вручив її власнику Парона – Михайлу Ільєву.

Також раніше Інформатор повідомляв, що “Укрпошта” випустила нову марку на День Незалежності, а ще раніше писав про автора серії марок “Евакуаційний поїзд Ірпінь-Київ”, який випустив чергову свою роботу для допомоги військових. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, аби оперативно дізнаватися про актуальні новини “БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель)”!

Анна Вусань 

Нагору