Інформатор Буча, Ірпінь, Гостомель

ВЛАДА

Поліція шукає очевидців розстрілу авто в Ірпені, в якому загинув актор Павло Лі

6 березня в Ірпені російські окупанти розстріляли авто, в результаті чого загинув український актор Павло Лі. Національна поліція України просить відгукнутися усіх свідків та очевидців цієї трагічної події. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Telegram-канал Нацполіції “Воєнні злочини в м. Ірпінь”.

6 березня 2022 року військові рф розстріляли автомобіль Mitsubishi Outlander AI 0430 KX в Ірпені по вулиці Пушкінська, 29, яким пересувались волонтери. В результаті чого загинув український актор Павло Лі, а двоє осіб отримали поранення.

Якщо ви є свідком, або маєте інші відомості про цю трагічну подію, звертайтеся до Головного слідчого управління України за номером телефону (068) 046-16-55.

Нацполіція наголошує, якщо ви стали свідками інших воєнних злочинів, скоєних окупантами у місті Ірпінь – обов’язково телефонуйте за номером, вказаним вище або пишіть у цей Telegram-канал.

Раніше ми повідомляли, що житель Ворзеля, який на початку повномасштабної агресії потрапив до лап окупантів, розповів моторошні деталі знущань над мирним населенням.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, щоби оперативно дізнаватися про актуальні новини “БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель) “!

Анна Вусань

Фото: Telegram-канал Нацполіції

Нагору